Hakkımızda

Hakkımızda

MARMARA ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ VE EĞİTİM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. Çevre sektöründe 90 lı yılların sonlarından beri faaliyet göstermektedir. MARÇEV, Çevre ölçümleri konusunda mevzuatlar ve yönetmelikler kapsamında aldığı sorumlulukları, üstün teknolojik alt yapısı ve hatasız ölçüm metotları çerçevesinde müşterilerine ve çözüm ortaklarına
hizmet olarak sunmaktadır.


Kalite Politikamız

Hedefimiz Türkiye ve dünya genelinde en rekabetçi, en üretken, en doğru çözümleri üreten Çevre ve İş Hijyeni Ölçüm ve Analiz Laboratuvarı olmaktır. Laboratuvarımız Emisyon Ölçümleri, İmisyon Ölçümleri, Gürültü Ölçümleri, İş Hijyeni Ölçümleri, Su Analizleri, Atık Çamur Analizleri, Atıkyağ Analizleri, Toprak Analizleri, Tehlikeli Atık Analizleri konularında kendi sınıfının en iyisi olabilmek için sürekli yenilenmektedir.

  • TS EN ISO/IEC 17025 Standardına uygun olarak hizmet vermek,
  • Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği mevzuatlarına uygun cihaz ve metotları kullanmak,
  • Sürekli eğitim, araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmak,
  • Kalitede sürekliliği sağlamak.
  • Mevcut yönetim sisteminin sürekli gelişim ve etkinliğini sağlamak

Misyonumuz

Misyonumuz Hizmet verdiğimiz müşterilerimize en yeni bilimsel ve teknolojik gelişmeler ile yasal mevzuatlar ışığında tam ve kalıcı çözümler üretmektir.

Vizyonumuz

Farklı pazarlardaki liderliğimizi ve tercih edilme sebebimizi belirleyen unsur, tüm Türkiye deki müşterilerimize sürekli en iyi, eşsiz ve çözüm odaklı hizmetleri sunabilme yeteneğimizdir.

Referanslarımız

external
external
external
external
external
external