• 0216 590 08 20

Hakkımızda

MARMARA ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ VE EĞİTİM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. çevre sektöründe 90 lı yılların sonlarından beri faaliyet göstermektedir.

MARÇEV, Çevre ölçümleri konusunda mevzuatlar ve yönetmelikler kapsamında aldığı sorumlulukları, üstün teknolojik alt yapısı ve hatasız ölçüm metotları çerçevesinde müşterilerine ve çözüm ortaklarına hizmet olarak sunmaktadır.

TS EN ISO/IEC 17025 standardına uygun olarak kurulan kalite yönetim sistemi, tecrübeli yöneticileri ve uzman kadrosuyla çevre mevzuatı kapsamındaki ölçümlerin yapılması ve raporlandırılmaları konularında uluslararası standart ve normlara uygun hizmetler vermektedir.

Laboratuvarımız; Tarafsızlığını, müşteri bilgilerinin gizliliği ilkesine uymayı, karar verme bağımsızlığına olan güveni ve deney çalışmaları ile ilgili dürüstlük ve kararlılığını tehlikeye sokabilecek hiçbir faaliyetin içinde olmamayı amaç olarak edinmiştir.

Laboratuvarımızda Emisyon, İmisyon, Gürültü ölçüm hizmetlerinin yanında su-atık su, atık yağ, toprak ve tehlikeli atık analiz hizmetleri de sunulmaktadır.